Naprawa kluczyków

Kluczyki samochodowe w wyniku użytkowania podlegają naturalnemu zużyciu materiału, co jest powodem licznych problemów związanych z otwieraniem pojazdu lub przekręcaniem stacyjki. Zdarzają się również sytuacje, kiedy grot lub główka kluczyka ulegnie uszkodzeniu, a jego dalsze użycie staje się niemożliwe. W przypadku kluczyków z transponderem, możliwe jest przełożenie transpondera z uszkodzonego kluczyka do nowego (specjalnie do tego przystosowanego).


Naprawa pilotów

Zajmujemy się również naprawą pilotów centralnego zamka oraz kluczyków z wbudowanym pilotem centralnego zamka. Często zdarza się tak, że elementy elektroniczne klucza, w wyniku zużycia czy też uszkodzeń mechanicznych odmawiają posłuszeństwa.


Wymiana baterii w pilotach

Wymieniamy baterie i akumulatorki w pilotach samochodowych oraz bramowych. Już nie musisz się martwić o to czy aby na pewno dobrałeś odpowiednią baterię do swojego pilota, czy też o to w jaki sposób ją wymienić - my zrobimy to za Ciebie! Posiadamy wszystkie popularne baterie montowane w pilotach samochodowych oraz potrafimy je szybko wymienić. Nie musisz się też obawiać o rozkodowanie pilota czy utratę synchronizacji, ponieważ potrafimy temu zaradzić. Jeśli jednak zdecydowałeś się na samodzielną wymianę baterii i Twój pilot przestał działać zapraszamy do Naszej firmy.


Wymiana obudów kluczy i pilotów

Posiadamy bogatą ofertę obudów do kluczyków i pilotów samochodowych. Zarówno kluczyków wyposażonych fabrycznie w pilot centralnego zamka czy alarmu, a także do pilotów obsługujących zewnętrzne moduły sterujące centralnym zamkiem. Wiele kluczyków w wyniku zużycia elementów plastikowych oraz gumowych przestaje poprawnie funkcjonować i wygląda nieestetycznie. Konieczna staje się wymiana obudowy, w celu zachowania pełnej funkcjonalności kluczyka i pilota centralnego zamka.

Nasze usługi